Maľovanie izieb

Maľovanie izieb

4.- 5.12.2010 Víkend
Maľovanie izieb nasledovalo po jemných omietkach  a v podkroví som sa rozhodol natrieť izby prvou vrstvou farby. Použil som farbu Primalex PLUS na steny a POLAR na stropy, predtým som samozrejme všetko dôkladne napenetroval hĺbkovou penetráciou. Ten Polár ma celkom dobrú kryciu schopnosť len sa nesmie veľmi rozrobiť s vodou (len podľa návodu na obale) a rozdiel medzi Plusom a Polarom je razantný. Ten Plus akoby ani biela farba nebola, ale skôr piesková.

Teraz sa púšťam do schodiska, len akosi sily ubúdajú alebo to bude tými sviatkami čo sa blížia, že sa mi už nechce pracovať do neskorého večera, tak sa tam len dľubkam.

31.12.2010  SILVESTER
Posledný deň roku 2010 som venoval maľovaniu schodiska, čim som ako tak dokončil podkrovie a ostali mi už len čistejšie práce (podlahy, …).  Po namaľovaní to vyzerá hneď  krajšie. V novom roku sa tak môžem s radosťou pustiť do prízemia.

19.02.2011 Sobota
Vymaľoval som spodnú izbu a zádverie.

26.02.2011 Sobota
Vymaľovaná spodná chodba a miestnosť pod schodmi. Ostáva dokončiť už len halu s kuchyňou.

20.04.2011 Streda
Konečne je domaľovaná aj hala s kuchyňou.

Farebné doladenie stien budem realizovať postupne ako budem zariaďovať jednotlivé izby. Klikni na Finálne maľovanie izieb.

 

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. ivka píše:

    mozem sa spytat kedy budete robkat 2 kupelku

    • BuBo píše:

      Druha kupelka nie je momentalne priorita a prasule potrebujem na dolezitejsie veci (kuchyna, zariadenie, atd.)takze zatial nedohladne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.