Murovanie priečok – podkrovie

Pondelok 21.09.2009
Hneď po práci, ako je tomu vo väčšine prípadov každého pracovného dňa som zašiel na stavbu a pustil sa do roboty. Tento krát to bolo vymeranie a stavanie priečky medzi kúpeľňou a izbou. Uprednostnil som túto priečku, aby som mal čím skôr vystavané všetky priečky kadiaľ povedú rozvody vody a odpadu, aby pán majster vodár mohol nastúpiť a pustiť sa do svojej práce.

Utorok 22.09.2009
…pravdu povediac pekná babračka je s tým dorezávaním tehál, každý večer zo stavby odchádzam ako taký „orindžiak“. Susedia majú zo mňa určite radosť, takú dávku prachu ako im dávam posledné dva týždne ešte asi nemali 🙂 Tak sa Vám za to ospravedlňujem a prosím ešte chvíľku to vydržte.

Streda 23.09.2009
Priečka sa začína pekne rysovať a prichádza správa, ktorá by nikoho nepotešila. Pán vodár mal pracovný úraz, vykĺbené rameno a ostal práce neschopný. Takže mám o starosť viac, odkiaľ narýchlo zohnať schopného vodára 🙁

Štvrtok 24.09.2009
Ľubošovia dnes oslavujú meniny, tak všetkým všetko naj a aj sebe 🙂
Ja ich oslávim prácou, veď práca šľachtí a večer skočím s priateľmi na “jedno” chladené, tak na zdravie.

Sobota – Utorok 26. – 29.09.2009
priečky pomaličky rastu, tak dúfam, že po víkende to už bude vo finálnej verzií.

Nedeľa 04.10.2009
konečne som sa dopracoval ku záveru murovania priečok. Ušetrené par sto € za robotu určite poteší a investujú sa niekam inam. Síce chýba ešte veniec na podkrovných priečkach ale to už bude malina pre mňa a otca 🙂

 

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.