Kuchyňa

kuchyňa

Kuchyňa
Moju predstavu ako by mala vyzerať kuchyňa som preniesol do počítačovej podoby cez program ALNO. Ide o voľne stiahnuteľný program.

Rozmer kuchyne: 3,88m x 2,4m

Povrchová úprava: dvierka by som chcel striekané, biele lesklé, pracovná doska sivá.

Celá by sa mala niesť v modernom dizajne v kombinácií farieb, bielej a sivej. Pomaly teda začnem obehávať nejakých tých stolárov, štúdia a som zvedavý koľko ma to cele bude stáť. Prašule sa pomaly, ale isto míňajú !!!

15.07.2011 piatok
kuchyňa bola v piatok namontovaná a sfunkčnená. Chýba ešte namontovať mikrovlnu rúru, ktorú mi majú dodať každú chvíľu, digestor a zástenu nad pracovnú dosku (…, ktorú momentálne vymýšľam, že čo tam dám). Pôvodne som mal vybrané sivé sklo Lacobel (je vidieť pod jednou skrinkou), ale nakoniec som to zmenil, keďže sa mi ho podarilo mierne prasknúť pri montáži vypínača a zdá sa mi to byť, až príliš krehké a náchylné na prasknutie. Ale sklo tam vyzerá naozaj super.

Zatiaľ len narýchlo par fotiek na kochanie sa 🙂

25.07.2011 Pondelok
Necelý týždeň som sa ulieval v Chorvátsku pri sestre, takže po montáží kuchynskej linky som toho veľa neurobil. Namontovali sme s otcom digestor a urobil nejaké detaily kuchynskej linky.
Zatiaľ ani nie je konečne rozhodnutie čo dám ako zástenu nad pracovnú dosku. Najskôr tam šupnem asi mozaiku. Buď čisto sklenenú alebo sklo kombinované s kameňom. Mám také tri, medzi ktorými sa pravé v domácnosti rozhoduje 🙂

27.07.2011 Streda
Včera som namontoval svetla do kuchyne a v stredu mi boli domontovať chybné dvierka na potravinovej skrini, odpadkový kôš a doladiť všetky dvierka.

Chýba mi už len zástena 🙁

17.9 – 18.9.2011 Víkend
Po dovolenke, som sa pustil do zásteny za kuchynskou linkou a finálneho dokončenia kuchyne. Výsledkom sú posledné fotky.